Yardımcı Site ve SEO

Bu yazımda sizlere 2. bir site ile nasıl SEO çalışması yapabileceğinizden bahsedeceğim. Burada 2. site ama normal bir site değil subdomain olarak açtığımız blog sitelerinden aldığımız siteler olacak.

 

Bu çalışmanın amacı yapılacak olan backlink çalışmalarından siteler olumsuz etkilense de subdomain sitelerinde böyle olmamakta. Böylece subdomain olarak wordpress,blogcu veya blogger gibi sitelerde bir blog oluşturup sitenizle aynı içerikleri paylaştığınızda bu subdomainli blogunuz backlink lerle hızlıca yükselip değer kazandıkça sizde bu blog ile sitenizdeki içeriklerin aynı olması sebebiyle oradan kendinize yapacağınız backlink oldukça kuvvetli olacaktır.

 

seo6Ayrıca yukarıdaki platformlar da hepsinde sitenizin içerikleri ve anahtar kelimelerine uygun paylaşımlar yapıp ve bunu link döngüsü olacak şekilde bloglar arası birbirine bağlantı verdiğinizde bloglarınızın gücü bu backlink çalışmaları ile kısa sürede ilerleyecektir. Sonrasında tek yapmanız gereken blog içeriklerinizden ara ara kendi sitenize link paylaşımı yapmak.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara