PayPal.Me hesabınızı oluşturdunuz mu ?

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere dünyanın en büyük para transfer şirketlerinden biri olan paypal da yeni bir dönem daha başlıyor.

Özellikle bloggerların ve webmasterların kendi aralarında, reklamcılık gibi hizmetlerinde çok yaygın kullanılan paypal’ın yeni uygulaması: “paypal.me”

Evet nedir bu paypal.me,

Paypal dan ödeme yapmanın kolay yoludur. Size para yollayacak birine oluşturduğunuz paypal.me hesabınızın linkini yollayarak kolayca size ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Paypal.me nin en büyük özelliği ve güzel tarafı oluşturacağınız bağlantının SİZE ÖZEL olması. Yani paypal.me/(adiniz) şeklinde bağlantınızı alabilirsiniz (tabi sizden önce kimse almadıysa – ACELE EDİN!!!). Örneğin bana para transfer etmek isterseniz 😀 paypal.me/hesap bağlantısından ödeme yapabilirsiniz.

Hatta güzel bir özelliğe daha değinmek istiyorum, diyelim ki 50 TL ödeme talep edeceksiniz. paypal.me/hesap/50 şeklinde linki yolladığınızda ödeme ekranında 50 TL otomatik yer alacaktır.

Hemen kendinize ait hesap linkinizi almak için https://www.paypal.com/paypalme/grab?country.x=TR&locale.x=tr_TR bağlantısını tıklayıp uygun ve daha önce alınmamış hesap bağlantınızı alabilirsiniz.

PayPal.Me Nasıl Çalışır

  • Kendi bağlantınızı oluşturun

Siz kişisel PayPal.Me bağlantınızı oluşturun; biz de arkadaşlarınızla veya müşterilerinizle paylaşabilmeniz için bağlantınızı PayPal hesabınıza ekleyelim.

  • Tüm dünyayla paylaşın

Arkadaşlarınızdan veya ailenizden para almanız gerektiğinde onlara PayPal.Me bağlantınızı göndermeniz yeterlidir.

  • Kolayca ödeme alın

Arkadaşlarınız yalnızca bağlantıyı tıklar, tutarı girer ve işlem tamamlanır. Para birkaç saniye içinde PayPal hesabınızda olur.

 

 

 

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara