Ücretsiz Online Banner ve Flash Banner Siteleri

Merhaba bloggerlar, size bu yazımda 2 adet siteden bahsedeceğim. Bu iki site ile de kendiniz veya isteyen biri için ücretsiz ve direkt tarayıcınızdan çeşitli boyutlarda flash banner veya png, jpg türlerinde banner hazırlayabilirsiniz.

İlk olarak www.banner-generator.net  adresinden bahsedeceğim. Eğer flash banner hazırlamak istiyorsanız muhakkak faydalanabileceğiniz bir site. Site üzerinden direkt bannerınızı ayarlayıp bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Boyut olarak 468×60 ve 234×60 şeklinde iki tip ebat mevcut. Zaten en yaygın kullanılan banner 468×60 şeklindedir. Toplamda 23 farklı tema üzerinden beğendiğinizi seçit metin kısmını değiştirerek bannerınızı oluşturabilirsiniz.

Flash banner oluşturmak için : https://www.banner-generator.net/en/bannergen.php?genaction=3&bsize=7&pid=1 bağlantısını kullanabilirsiniz.

Gelelim 2. siteye; www.bannercreator.nu/  diğer siteden farklı olarak flash banner seçeneği bulunmayan bannercreator da eğer png şeklinde oluşturacaksanız daha fazla renk, ikon ve resim alternatifleri sunduğu için öneriyorum. Ayrıca 9 farklı ebat olarak banner yapabiliyorsunuz. Hemen kendi bannerınızı kendiniz oluşturmak istiyorsanız: http://www.bannercreator.nu/banner-maker.html bağlantısını kullanabilirsiniz.

Sitelerin size fayda sağlayacağını umar, iyi bloglar dilerim.

 

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara