WordPress Ücretsiz Tema

Merhaba arkadaşlar size bugün templatemonster.com adresinden ücretsiz indirip kullanabileceğiniz bir temayı sunacağım. Temanın dili ingilizce ama basit olduğu için zorlanacağınızı düşünmüyorum. Gelelim bu ücretsiz yoga temasının detaylarına.

Temanın teknik özelliklerine bakacak olursak, genişliği 1380 px. ve wordpress 4.1 üstü sürümler ile sorunsuz kullanabilirsiniz. Eğer Blog ve Portföy teması amacıyla kullanacak bir tema arıyorsanız  bu tema tam size göre. Responsive olan tema ile tablet veya telefonlarda da sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Temayı demo olarak görüntülemek için : http://www.templatemonster.com/demo/53578.html bağlantısını kullanabilirsiniz. Demo site de sağ üst köşe de “Download” sekmesinden de temayı kısa , basit ve ücretsiz bir üyelikle indirebilirsiniz.

Siteyi templatemonster.com adresi üzerinde görüntülemek için : http://www.templatemonster.com/free-wordpress-theme-for-yoga-studio.html bağlantısını kullanabilirsiniz.

Tema Görünümü :

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara