☰ Menü

Adobe ‘den ücretsiz backlink

SEO için olmazsa olmazlardan silah olan “Backlink” için size müthiş bir kaynak aktarıyorum. Sadece 5 dakikanızı ayırarak sitenize Adobe ‘den backlink alabileceksiniz.

Adobe’nin bir platformu olan ” Adobe Spark “ online ve ücretsiz bir şekilde sunum hazırlamanızı sağlayan bir servis. Ve işin webmasterlar için önemi ise bu sunumu hazırlarken Adobe’nin subdomaini olan spark.adobe.com dan link alıyor olabilmeniz. Sitenizi tanıtan bir içeriği veya herhangi bir yayınınızı burada paylaşıp dilediğiniz kadar anahtar kelimeye dilediğiniz kadar link verebilirsiniz.

Adobe Spark ile sunum hazırlarken size sunulan seçenekler; H1, H2 başlık seçebilme, Resim ekleme, Bağlantı (link) ekleyebilme, Font seçimi, Yeni sayfa ekleme, Responsive sayfa tasarımı ve sunumu biter bitmez yayına alma seçeneği ile dakikalar içinde gösterişli bir sunuma sahip olacaksınız. Yine SEO açısından önemi ise yayına alır almak adobe subdomainine ait bir link oluşacak ve bu link üzerinden sizlerde sitenize link almış olacaksınız.

[notice]Sadece 5 dakika da oluşturduğum hakkımızda sayfam;[/notice]

[success]https://spark.adobe.com/page/Oh1gj/[/success]

Gördüğünüz gibi yazının hemen altında siteme link vermiş bulunuyorum. Kısa bir süreçte anahtar kelimeniz de ve Alexa sıralamanızda üst sıralara çıktığınızı göreceksiniz.

Adobe Spark ile Sunum oluşturma ve Backlink alma:

 • Yukarıda oluşturduğum sayfayı ziyaret ettiğinizde en altta bulunan veya hemen sağ üstte de yer alan ” create your own” bağlantısına tıklayınız.
 • Açılan ” https://spark.adobe.com/login “sayfasında sosyal medya hesabınızla veya ” Sign up for free ” bağlantısına tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurunuz.
 • Formu doldurduktan sonra Adobe hesabına sahip olmuş olacaksınız. Yan menü den veya hemen sayfa ortasında bulunan + işareti ile “PAGE” seçeneğini seçiniz.
 • Açılan sayfa sizin sunum sayfanız. Burada basitçe başlıkları ve içerikleri ekleyebilirsiniz. Yukarıda da yazdığım gibi sunumunuza; fotoğraf, link, metin vs. ekleyerek dinamik bir sunum oluşturabilirsiniz.
 • Alacağınız backlink ile bol yükselişli günleriniz olsun.
 • Ve son olarak bu da bir şey mi bu backlink de daha etkin ve kolay alınır dediğiniz bir platform var ise yorumlarınızı bekliyorum.

Yazar Hakkında
Toplam 194 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (10 yorum)
Tahlil Sonuçları
Tahlil Sonuçları #
- 10:04

Çok teşekkürler, bende şimdi oluşturmayı deneyeceğim.

  webwebi
  webwebi #
  - 23:48

  Rica ederiz, fayda bulmanız dileklerimizle

gebze nakliyat
gebze nakliyat #
- 11:29

faydalı bilgiler için teşekkür ederim

Asansör Dergisi
Asansör Dergisi #
- 22:07

Süper bir paylaşım olmuş, hemen deniyorum

Atilla
Atilla #
- 09:47

Dediğiniz gibi yaptım ama oluşturduğum sayfanın kodlarında sayfanın google da çıkmaması için noindex etiketinin eklendiğini görüyorum. Oysa sizin sayfanızda bu yok. Bunun nedeni nedir ? Bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.

kadinvsaglik.com
kadinvsaglik.com #
- 07:26

Makale çok ayrıntılı olmuş. Gerçekten çok kaliteli bir siteniz var düzenli takip edeceğim bundan sonra çok faydalandım yazıdan teşekkürler.

Bilim Haberleri
Bilim Haberleri #
- 16:51

Bilim haberlerini paylaştığım sitem için backlink almam gerekiyor. Bunu da deneyeceğim. Adobe sonuçta 🙂

eba testleri
eba testleri #
- 16:20

çok faydalı bir bilgi. detaylı anlatımdan dolayı ayrıca teşekkürler

isa
isa #
- 10:54

gercekten akıllıca ve tebrik edilecek kadar hızlı bir backlink yöntemi tebrikler

Ekonomiforum
Ekonomiforum #
- 12:16

Güzel paylaşım için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara