İnceleme : HTC One M9

Dünyaya bir kez geliyorsun, tarzınla yaşa !

Evet slogan belli. HTC ‘nin çok yakında piyasaya çıkacak telefonu için geri sayım başladı.

İşte Detaylar:

Çift tonlu tam metal gövde, ele rahatça sığması için ergonomik olarak inceltilmiş yansıtmalı kenarlara sahiptir. Tek parçadan oluşan arkası, HTC One serisi akıllı telefonların simgeleşmiş ergonomik his ve görünümünü elde etmek amacıyla kavislendirildi.

Kompakt boyutu korumak için birbirini tamamlayan dahili bileşenler sayesinde HTC One M9, ele rahatça sığan 5″ ekranı ile nefes kesici bir tasarıma sahiptir. Safir kamera objektifi, uzun süreli kullanım için çizilmeye dayanıklıdır.

HTC One M9, konum bilgisine göre öneriler ve bağlantılar sunan gelişmiş bir BlinkFeed’e sahiptir. Nerede olursan ol, çevrendeki özel yemek önerilerini alırsın.

20MP ana kamera ve UltraPiksel ön kamera, daha önce görüşmemiş fotoğraflar ve resim denetimi sağlar. HTC Akıllı Göz™ yazılımı, Bölünmüş Çekimler oluşturmanı, Sesli Selfie’ler çekmeni, Canlı Makyaj uygulamanı ve çok daha fazlasını sağlar. Dahası, Zoe uygulaması ile birden fazla bakış açısına sahip görüntüler oluşturmak için fotoğraflarını ve videolarını arkadaşlarınınkilerle birleştirebilirsin. HTC One M9 ile her iki taraftan da olağanüstü görüntülerin keyfini çıkar.

HTC One M9, daha fazla ışık alarak gece-gündüz olağanüstü ayrıntılı selfie’ler çekmeni sağlayan UltraPixel teknolojisi ile donatılmış bir ön kameraya sahiptir. Geniş açılı objektifi daha geniş bir görüş alanı yakalamak için tasarlanmıştır, böylece çektiğin kareye tüm arkadaşlarını sığdırabilirsin.

Kolay Fotoğraf Çekimi :

HTC One M9, kolay düzenleme ve arama denetimleri ile fotoğraflarını ve videolarını gruplara ayıran sezgisel One Galerisine sahiptir. Yerel olarak depolanan görüntülerin yanı sıra sosyal medya ve çevrimiçi sitelerde yer alan fotoğraf ve videoları da bulabilirsin. HTC One M9’un One Galerisi ile her şey sadece birkaç tık uzağında olsun.

YÜKSEK SES :

Dolby ortaklığı ile, HTC One M9 gerçek sol ve sağ kanal sesleri sunarak sinematik bir deneyim için 5.1 surround ses efektini yeniden yaratıyor. HTC BoomSound™ ile Dolby Audio, YouTube gibi çok kanallı çevrimiçi kaynaklardan bile optimum ses performansı elde ediyor.

Hem BoomSound ses hem de kulaklık modlarında kullanılabilen özellik ile filmlerin ve oyunların sesleri hiç bu kadar iyi olmamıştı.

 

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (1 Yorum)
Azad
Azad Yanıtla
- 16:51

inşallah en kısa zaman Türkiye’ye gelirde alırız acaba fiyatları ne olacak burada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara