Lenovo S90

Merhaba arkadaşlar gündeme bomba gibi düşen bir telefonu size değerlendirmek isterim. Özellikle “Selfie” severler bu yazıyı muhakkak okusun.

Niye mi selfie dedik, çünkü akıllı telefon piyasasında ön kamerasında 8 MP ve flaş bulmak oldukça güç değil mi !

Lenova s90 ile artık fotoğraflarınız çok kaliteli olacak. S90, 13MP canlı fotoğraflar ve 8MP kusursuz selfie’ler çekebilmenizi sağlıyor. Her iki kameraya da entegre edilmiş LED flaşları ve fotoğraf güzelleştirme özellikleri sayesinde, S90 her türlü hava koşulunda mükemmel fotoğraflar elde etmenizi sağlayacak.

Gelelim Ekranına,

İnce ve zarif tasarımı sayesinde, 5″ HD Super AMOLED ekran daha az güç sarf eder ve daha az ışık yansıtır ve böylece açık mekânda bile daha net ve canlı fotoğraflar elde etmiş olacaksnız. Geniş görüntüleme açısı ile de ekranınıza her açıdan hakim olabileceksiniz.

Hızda şüphe duymalı mıyız ?

Lenova S90 ‘da 1,2 GHz 64-bit dört çekirdekli Qualcomm® Snapdragon™ işlemci mevcut. Bu işlemci konusunda artık akıllı telefonların 8 çekirdeklere kadar ulaştıklarını gördüğümüz için şüphe duyulabilir. Ama burada 64 bit faktörü bu şüpheyi ortadan kaldıracaktır.

4G ye geçmeye hazır mısınız ?

Evet operatör reklamları da sıklaştı ve her an 4G ye geçebiliriz. Peki telefonunuz bu duruma hazır mı ? Lenova S90 ile 4G hızından yararlana bilirsiniz.

Diğer Teknik Bilgiler :

Android Sürüm : 4.4 Kit Kat

Bellek                  : 32 GB

RAM                    : 2 GB

Ağırlık                 : 129 gr

Pil gücü               : 2300 mAh

Boyut                  : 146 x 71.7 x 6.9 mm

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara